FULVICA Premium Black Water – beta v2

Słowem wstępu:
Mając na uwadze bardzo delikatną sytuację epidemiologiczną zachęcamy Państwa do zapoznania się z publikacjami dotyczącymi kwasów fulwowych i humusowych a ich działaniem antywirusowym.
Zachęcając do wysnucia swoich własnych przemyśleń i wniosków.
______

„Aspekty medyczne i zastosowania substancji humusowych” w odniesieniu do przeciwwirusowej aktywności substancji humusowych.
(tłumaczenie)

Badania wskazują, że kwasy humusowe działają zarówno profilaktycznie, jak i terapeutycznie w leczeniu chorób wirusowych.

Kwas humusowy jest przede wszystkim środkiem zapobiegawczym, ponieważ zakłóca zdolność wirusa do przyłączania się do komórki gospodarza, penetrowania komórki gospodarza i rozmnażania się. Badania naukowe wykazały, że jeśli komórka gospodarza zostanie penetrowana przed wprowadzeniem kwasu humusowego, wirusowy proces reprodukcji w komórce gospodarza nie zostanie zatrzymany.

JEDNAK, jeśli coś zainfekowało komórki (tj. Te z przewlekłymi infekcjami wirusowymi) podczas gdy obecny jest kwas humusowy, gdy komórka gospodarza uwolni nowe wirusy do krwioobiegu, kwas humusowy pomaga zapobiegać przyłączaniu się nowej generacji wirusów do ściany komórkowej, przejmując kontrolę nad DNA lub RNA, skutecznie obniżając obciążenie wirusowe organizmu w czasie, a tym samym jego funkcję terapeutyczną w przypadku aktywnych infekcji wirusowych.

Kwas humusowy może działać w przypadku większości, jeśli nie wszystkich, infekcji wirusowych. Obecnie trwają inne badania na całym świecie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.